Küpsiste kasutamise tingimused

Mis on küpsised?

Küpsised on väikesed tekstifailid, mis saadetakse veebilehe külastamise ajal sinu arvutisse. Need teevad sinu veebikogemuse lihtsamaks, sest salvestavad lehitsemisinfot. Küpsised aitavad meil parandada nii oma veebilehte kui ka sinu kasutajakogemust.

Nõusolek küpsiste kasutamiseks

Kui jätkate meie veebilehe kasutamist, annate oma nõusoleku küpsiste kasutamiseks nendes põhimõtetes kirjeldatud kujul. Kui Te pole küpsiste kasutamisega nõus, siis lugege järgnevat osa pealkirjaga „Küpsiste kasutamise keelamine”.

Kodulehel kasutatavad küpsised

Vajalikud küpsised

Mõned küpsised on vältimatult vajalikud meie veebilehtede või mõningate nende funktsioonide kasutamiseks. Kui blokeerite sellised funktsionaalsed küpsised, ei saa Te meie veebilehte kasutada. Nende hulka kuuluvad küpsised, mille abil tehakse kindlaks, kas kasutaja on nõustunud küpsistega, mida meie veebilehel kasutatakse.

Valikulised küpsised

Need küpsised ei kogu Teie kohta mingisugust teavet, mida saaks kasutada turunduse otstarbel või selleks, et meelde jätta, kus Te Internetis käinud olete.

Küpsiste keelamine

Paljud veebilehitsejad on seadistatud nii, et lubavad küpsiseid automaatselt. Külastajad saavad omal valikul küpsiseid blokeerida ja kustutada, kui nende veebilehitseja ja seadme seaded seda lubavad.

Siiski juhime Teie tähelepanu asjaolule, et küpsised on meie Kodulehe kasutamise eeltingimuseks. Kui Te antud küpsised keelate, ei saa me olla kindlad, kuidas meie Koduleht töötab.

Küpsiste kasutamist saate kontrollida, kui muudate oma veebilehitseja seadeid. Rohkem teavet küpsiste keelamise ja kustutamise kohta ning muud kasulikku küpsiste kasutamisega seotud informatsiooni leiate veebilehelt http://www.allaboutcookies.org/.

Juhul, kui Te küpsistest siiski keeldute või need blokeerite, võib Teil puududa juurdepääs Kodulehe teatud funktsioonidele või Koduleht ei pruugi töötada küllalt sujuvalt.

Muudatused infos

Bebex Marketing OÜ võib käesolevat küpsiste kasutamise poliitikat igal ajal muuta. Kõik vastavad muudatused avaldatakse veebilehel.

Viimati muudetud 14.07.2019