ZEAZOO – üks teerajajatest paljajalukingade maailmas!

Minimalistlikud jalatsid, mis pakuvad tõelist paljajalutunnet.

Kõik meie lastejalatsid võtavad arvesse lapse jala loomulikku arengut. Täiskasvanute mudelid pakuvad võimalust minna minimalistlikuks. Kõik meie jalatsid on tehtud naturaalsetest materjalidest, mis on vastavuses EU regulatsioonidega ohutute kemikaalide kasutuse osas ja meie standarditega olla vastutustundlik ja armastav vanem.

Meie missioon: pakkuda mugavust, liikumisvabadust, soojust ja ilu.

Me töötame professionaalsusega ning meil on palju kogemusi. Meie jalatsid on käsitsi valmistatud, mis garanteerib, et iga jalatsipaar on tehtud hoole ja armastusega ja on rõhku pandud detailidele professionaalse jalatsimeistri poolt meie enda tootmisosakonnas Bulgaarias. Me pidevalt täiendame mudelite disaini ja me alati valime parimad materjalid. Just nii sündis ka meie kollektsioon taimselt värvitud nahaga toodetest.

Kallid vanemad, me kõik teame, kui tähtis on valida mugavad jalatsid naturaalsetest materjalides, mis on vastavuses meie lapse jalgadega. Meie lapsed veedavad jalatsides väga palju aega nii kodus kui väljaspool või lasteaias. Just seepärast me ei peaks alahindama oma laste või iseenda jalatsite kvaliteeti.

Nautige igat momenti, mille Teie ning Te laps veedate aega oma jalatsites!

Siiralt,

Jordan (isa) and Gergana (tütar)- teie jalatsidisainerid!