Brändi lugu

Rahuloleval lapsepõlvel pole midagi pistmist puhtuse, kuulekuse või oma ema kuulamisega kes jageleb sinuga, et Sa terve õuna ära sööks. Õnnelik laps on väike mänguline laps, kellel on vabadus nautida mängimist oma sõpradega, avastada kui palju liiva mahub puu kõrval olevasse auku, kui palju ussikesi mahub väiksesse tassi või kui kiiresti suudab ta süüa ühe tahvli šokolaadi.

Ükski laps pole sarnane just nagu pole ka ükski jalg sarnane. Me ülistame seda erinevust, me ülistame ja me ei taha harrastada üks-suurus-sobib-kõigile lähenemist, kuna sedaviisi kaob kogu võlu. Ma tahame panna lapsed tundma just nii, et see individuaalne king, saabas, sandaal või spordijalats on mõeldud just neile- James-ile, Lotale, Phillipile või Petrale. 

Lapsed, kes kasvavad üles vabana, ei ole mitte ainult õnnelikumad, vaid nad jätavad ka silmapaistvad jalajäljed.

Päritolu

Ivančica asutati väikese ettevõttena, mis koosnes grupist kingavalmistajatest. Koos ühise toetuse, teadmiste uuendamisega ja raske tööga oleme muutunud ettevõtteks, kus on üle tuhande töölise- tänapäeval üks juhtivamaid jalatsitootjaid Horvaatias. Me oleme kasvanud suuruses, kuid esmane entusiasm ning solidaarsus on samaks jäänud-alates aastast 1946.

Kvaliteet

Ivančica toodab üle 5000 paari jalatseid päevas. Kui inimene astub keskmiselt 18 000 sammu päevas, väike laps isegi rohkem, siis me usume, et iga samm on meie vastutus, aga samas ka tasu. Iga jalats, mis me turul pakume on toodetud keskkonnasõbralikul viisil ilma ohtlike aineteta nagu näiteks kroom (VI). Lisaks, oma tootmisel me kasutame ainult veepõhiseid liime. Me toodame jalatseid, mis hoolivad keskkonnast ja meie laste tervisest.